Kas raksturo Sugar daddy un Sugar Babe attiecības?

Ir daudz un dažādas definīcijas, bet, atklāti sakot, tās nekad neietver patieso skaidrojumu par to, ko īsti nozīmē šāda veida attiecības. Tās nav tikai attiecības, kurās notiek naudas un seksa apmaiņa. Šāda veida vīrietis vai sieviete var būt daudz vairāk nekā tikai sponsors, un šis arī ir viens no iemesliem, kādēļ šāda veida iepazīšanās var radīt daudzas mulsinošas situācijas. Galvenokārt tādēļ, ka cilvēkiem ir sterotipi par šāda veida attiecībām. Un tad ir grūti pielāgoties faktam, ka šāda veida attiecības var būt arī kaut kas vairāk, nekā tikai naudas un seksa apmaiņa.

VĒLME PĒC ILGSTOŠĀM ATTIECĪBĀM

Lielākā daļa Sugar daddys vēlas ilgstošas attiecības, nevis vienas nakts attiecības, pēc kurām viņi samaksā meitenei skaidrā naudā. Šādi rīkojoties ir gluži tas pats, kas “iet pie prostitūtas”- skaidro viens no mūsu Sugar daddys. “Ja es meklētu kaut ko tādu, es vienkārši ietu uz bordeli”. Šie vīrieši vēlas izveidot attiecības un iegūt kaut kāda veida intimitāti vai tuvību, ne tikai seksu. “Šāda veida iepazīšanās ir par otra cilvēka iepazīšanu, kas viņai patīk un kas nē, kas viņu uzbudina un kas nē. Prostitūtai ir jāimitē bauda, un tas man nešķiet saistoši” skaidro cits sugar daddy.

Bieži šāda iepazīšanās garantē ātru attiecību veidošanu ar iepriekš skaidriem noteikumiem. Nav jātērē lieks laiks, lai noskaidrotu, kā veidot attiecības un ko ar tām iesākt, bet  var skaidri un gaiši nonākt pie abpusējām vajadzībām. “Mēs iztērējam veselu tikšanos, tikai, lai noskaidrotu, ko vēlamies iegūt no šīm attiecībām, vēl pirms īsti uzsākam attiecības. Bet šādi mēs jau iepriekš vienojamies par to, ko vēlamies un ko varam piedāvat otram cilvēkam.” Mūsu sugar daddy stāsta par savām pēdējām attiecībām: “ Es viņu uzskatu par savu meiteni un viņa mani uztver kā savu puisi un mēs esam vienojušies, ka būsim 100 % atklāti viens pret otru, ka stāstīsim viens otram visu.  Šādu atklātību neesmu pieredzējis savās iepriekšējās attiecībās. ”

NE TIKAI SEKSS

Sugar daddy un sugar baby attiecības vislabāk definējamas, kā savstarpēji izdevīgas attiecības, kurās notiek preču un pakalpojumu apmaiņa, jo nav iespējams tirgoties ar mīlestību, tādēļ arī šādas attiecības bieži tiek nosodītas. Bet šeit mēs domājam savādāk, un neuztveram visu tā.

Jebkuras attiecības strādā tādēļ, ka notiek savstarpēja apmaiņa. Un esi drošs: daudzas “normālas” attiecības arī neietver abpusēju mīlestību. Apmaiņa attiecībās notiek starp daudz ko citu, nevis mīlestību un tieši tādēļ daudzas attiecības neizdodas. Var būt ļoti grūti iegūt 100 % godīgumu “normālās” attiecībās, kas tika balstītas uz mīlestību, jo jūtas var manīties, un, ja nenotiek jauna apmaiņa, kaut kas noteikti nestrādās attiecībās un tās beigsies.
Savukārt sugar daddy attiecības sākas un beidzas ar abpusēju atklātumu vienam pret otru. Šī iemesla dēļ arī daudzas šādas attiecības pārvēršas par “normālām” attiecībām. Daudzi lietotāji tieši to arī vēlas- veidot stabilas un “normālas” attiecības, bet viņiem nav laika, lai meklētu pareizo partneri, viņi sauc lietas īstajos vārdos un patiešām novērtē atklātību sugar dating biznesā.