Atšķirība starp Sugar dating un prostitūciju

Daudzi cilvēki uzskata, ka sugar dating ir tas pats, kas prostitūcija. Esmu dzirdējusi šādus apgalvojumus : “Protams, ka  tā ir prostitūcija, tikai ar savādāku nosaukumu. Meitenes, kas sevi sauc par sugar beibēm tikai nevēlas to atzīt. Prostitūta ir pieņēmusi faktu, ka var nopelnīt naudu pārdodot savu ķermeni. Viņa to nenoliedz. Viņa uzstāda savu likmi un saņem klientus. Sugar beibe, savukārt, pilnibā noliedz faktu, ka vīrietis izmaksā viņai vakariņas, dāvina dāvanas, rotaslietas utt tikai, lai atmaksātu par seksu. Lai gan realitātē abas šīs lietas ir viens un tas pats. ”

Tagad minēšu faktus, kādēļ tā nav taisnība, kādēļ sugar dating attiecības ir pavisam kas cits!

Sugar daddy ir izveidojis attiecības ar šo meiteni, vai nu tās ir tīri materiālas vai arī sniedz tuvību un nepieciešamo atbalstu, ko šis vīrietis ir vai nu zaudējis ar savu sievu vai arī nespēj iegūt savādākā veidā. Iedomājies, Tev jau kādu laiku ir draugs vai draudzene, no sākuma viss ir interesanti, mīļi, romantiski un aizraujoši, bet laiks iet uz priekšu, un Tu sāc aptvert, ka esat attālinājušies viens no otra, kļuvuši pārāk nopietni esot kopā. Tad Tu iepazīsties ar kādu citu, kas atkal liek justies īpaši, aizrauj elpu un atdzīvina iekāri pēc jauniem iespaidiem. Tu turpini tikties ar šo jauniepazīto cilvēku un starp jums sāk veidoties romantiskas attiecības, Tu izmaksā vakariņas un dāvini dāvanas, lai padarītu šo cilvēku laimīgu. Ir MILZĪGA atšķirība starp šāda veida attiecībām un maksāšanu par vienas nakts sakariem.

Sugar dating attiecības neliek justies kā prostitūtai vai eskorta meitenei. Sākumā randiņi ir tādi paši kā jebkura veida randiņi. Vīrieši davā ziedus pirmajos randiņos, daži dāvina šokolādi, daži tērē naudu izmaksājot vakariņas vai kino. Sugar dating pasaulē notiek apmaiņa ar tādām pašām dāvanām, kā jebkurās attiecībās, tikai dažreiz notiek apmaiņa ar naudu. Sugar beibe, kā jebkura meitene randiņa laikā ietur jaukas vakariņas, vienīgā atšķirība ir tāda, ka vakariņas tiek ieturētas dargā restorānā, viņa, kā jebkura meitene, saņem ziedus, tikai tie netiek pirkti tirgū, tunelī vai benzīntankā. Ja viņai nepatīk cilvēks, ar kuru viņa ir tikko satikusies, viņa ar viņu nepārguļ, abi vienojas, ka nav radīti viens otram un iet katrs savu ceļu un meklē jaunus partnerus. Ja nav nekādas dzirksteles un saderības, tad kāda jēga turpināt attiecības?
Ja sugar beibe būtu prostitūta, viņai būtu vienalga ar ko viņa tiekas, vai starp viņu un partneri valda kaut kāda saderība, viņa būtu ieinteresēta tikai un vienīgi pargulēt ar šo vīrieti un iegūt naudu.

Daudzi cilvēki neapzinās, ka daudzas sugar beibes ir gudras, jaunas un apburošas sievietes, kuras tikai vēlas kaut ko vairāk, vai arī meklē palīdzību, lai nostiprinātu savu pozīciju dzīvē. Viņas mācās augstskolā, strādā pusslodzes darbā, bet ar to nepietiek, lai apmaksātu visus rēķinus, kā dzīvokļa īre vai pārtika. Viņas knapi savelk galus kopā un papildus nauda vienkārši viņām palīdz tikt dzīvē uz priekšu. Lielākā daļa sugar beibes, ko pazīstu, cītīgi strādā, lai apmaksātu rēķinus, apvienotu studijas ar darbu, nevis sēž uz pakaļas visu dienu un gaida, kad tiks ieskaitīta nauda kontā. Viņas smagi strādā un novērtē papildus naudu, ko nolikt malā, vai samaksāt nepieciešamos rēķinus.  Masu mediji ir parādījusi sugar beibes briesmīgākas, nekā viņas patiesībā ir, raksturojot šīs sievietes kā alkatīgas maukas, kuras tikai interesējas par sevi. Protams, dažas sugar beibes patiešām tādas ir, bet vai visas?! Pilnīgi noteikti NĒ!

Nevaru klusēt par šo teikumu: “Viņas nespēj pieņemt faktu, ka vīrieši izmaksājot vakariņas, dāvinot dāvanas, vai rotaslietas tikai atmaksā par sniegto seksu.” Ko dara vīrs? Viņš izmaksā vakariņas, dāvanas un nodrošina sievieti finansiāli un ko viņš saņem pretī? Seksu, mīlestibu un draugu. Vai šis vīrietis tiešām centīsies apgalvot, ka visas sievietes ir palaistuves? Ka visas sievas patiesībā ir sugar beibes?
Daudzi vīrieši domā, ka sugar beibes tikai vēlas atrast bagātu vīrieti, kuru apprecēt, bet patiesībā, daudzi  šie vīrieši jau ir precējušies, abas puses to apzinās un meklē attiecības, kas sniedz abpusēju gandarījumu.

Fakts ir tāds, ka daudzi cilvēki vēlas uzlikt etiķeti lietām, ko viņi nesaprot. Viņi vēlas lietas uztvert ar jau pieņemtiem skaidrojumiem, lai būtu skaidrs kas ir kas. Manuprāt, daudzi cilvēki vienkārši neizprot, ko nozīmē šāda veida attiecības.
Lai gan nostāšos vienā līmenī ar viņiem un piekritīšu, ka ir tādas sievietes, kas apgalvo, ka ir sugar beibes, bet patiesībā ir tikai augstas klases prostitūtas. Šīs ir tās sievietes, kas vienmēr atdodas pirmajā randiņā. Bet lielākā daļa ir jaukas, saprotošas un gādīgas.